Profesjonalne pranie tapicerki

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Pranie wykładzin biurowych

Nowoczese i bezpieczne metody


O firmie

Czyścioszek jest firmą, która od blisko 20 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej. Teren naszego działania to Warszawa i okolice, gdzie realizujemy zlecenia na potrzeby osób prywatnych i firm różnej wielkości.

Jakość, rzetelność i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań to cechy, dzięki którym zdobyliśmy liczne grono zaufanych klientów. Z takim samym zaangażowaniem pierzemy dywany w domach i mieszkaniach, jak i duże powierzchnie wykładzin w biurach, szkołach czy urzędach. Naszą specjalnością jest ponadto pranie tapicerki meblowej i samochodowej z płukaniem impregnującym, które zapobiega ponownemu zabrudzeniu, a tym samym przedłuża świeżość i trwałość materiału. Doskonale znamy się również na pielęgnacji i czyszczeniu tapicerki skórzanej. Dzięki naszym usługom nawet stara, wyblakła i pełna rys skóra szybko odzyska dawną świetność i blask.

W naszej codziennej działalności stawiamy na jakość, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny. Przywiązujemy ogromną wagę do punktualności, terminowości oraz elastycznego i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Zawsze służymy radą i chętnie, w sposób prosty i zrozumiały, wyjaśniamy poszczególne etapy wykonywanej przez nas pracy. Wszystko po to, aby zagwarantować klientom pełne zadowolenie z podjętej współpracy.

Realizując zlecenia korzystamy wyłącznie ze sprzętu renomowanych firm, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług. Stosowane przez nas środki chemiczne są przyjazne dla środowiska naturalnego i w pełni bezpieczne dla powierzchni, które czyścimy.


Powrót do strony głównej
Pranie antyalergiczne

W naszej ofecie znajduje się także specjalne pranie z myślą o alergikach
Dojazd gratis

Na terenie całej Warszawy dojazd do naszych Klientów realizujemy GRATIS!
Dbamy o ekologię

Środki chemiczne, których używamy realizując nasze usługi są przyjazne dla środowiska
Porada techniczna

Służymy radą i pomocą techniczną w zakresie oferowanych przez nas usług

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 513 503 315

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Opinie klientów

Po zalaniu kanapy byłam już niemal pogodzona z myślą o konieczności zakupu nowej. Plama nie była duża, ale w widocznym miejscu i usunięcie jej domowymi metodami okazało się praktycznie niemożliwe. Nie podziałał też żaden z wielu cudownych sposobów, o których przeczytałam w Internecie. Jak się okazało, wystarczyło oddać kanapę w ręce profesjonalistów z Czyścioszka. Polecam wszystkim.
--------
Michalina, Pruszków

Gorąco polecam. Pranie wykonane fachowo, widać, że znają się na tym, co robią. Krótko mówiąc dywan i fotel znów wyglądają jak nowe. Duży plus za elastyczne godziny pracy. Bywam w domu praktycznie tylko wieczorami i nie było żadnego problemu z wykonaniem usługi.
--------
Robert, Warszawa

Szybko, solidnie i w sympatycznej atmosferze. Korzystam regularnie i polecam każdemu, kto chce pozbyć się plam, roztoczy i zarazków lub po prostu raz na jakiś czas odświeżyć swoje mebelki. Nie ma mowy, żeby osiągnąć taki efekt domowymi metodami.
--------
Weronika, Warszawa

Pełen profesjonalizm. Świetnie wyczyścili moją kanapę z alcantary, za którą zupełnie nie wiedziałam jak się zabrać. Co więcej, bez dodatkowych kosztów doradzili, jak ją pielęgnować i utrzymywać w dobrym stanie.
--------
Ania, Wesoła

Moja córcia poplamiła dywan obiadkiem. Myślałam, że już nigdy nie zmyje plam. Na szczęście pan z Czyścioszka pomógł usunąć zabrudzenia. Obsługa miła i bardzo punktualna. Polecam.
--------
Edyta, Konstancin-Jeziorna