Profesjonalne pranie tapicerki

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Pranie wykładzin biurowych

Nowoczese i bezpieczne metody


Oferta
Pranie standardowe

Jeżeli Twój dywan, wykładzina czy kanapa nie są silnie zabrudzone, pranie standardowe jest czymś właśnie dla Ciebie. Jest to sprawdzona metoda usuwania jednolitych zabrudzeń o lekkim i średnim natężeniu (poszarzenie materiału). Poprawia wygląd czyszczonej powierzchni, jest wolne od środków wybielających i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Wykonywane przez nas czyszczenie polega na wstępnym namoczeniu powierzchni roztworem wody i proszku Karcher RM-760 - skutecznego środka do podstawowego czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerek. Po namoczeniu tkaniny odczekujemy około 5 minut, aż środek zmiękczy włókna i rozpuści zabrudzenia. Potem przechodzimy do prania zasadniczego, czyli ciągłego wtryskiwania cieczy i odsysania roztworu wraz z zabrudzeniami. Powtarzamy tę czynność aż do uzyskania najlepszego efektu.

Pranie chemiczne

Profesjonalne pranie chemiczne to niezwykle skuteczna metoda usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń, które mogą pojawić się na dywanach i meblach m.in. po rozlaniu różnych płynów spożywczych. Doskonale sprawdza się także w neutralizacji wyjątkowo nieprzyjemnych zapachów oraz odkażaniu środowiska z rozmaitych bakterii, grzybów i roztoczy. Zalecane jest w domach, w których mieszkają żywiołowe dzieci i ich pupile: psy, koty lub inni milusińscy.

Wykonywane przez nas pranie chemiczne składa się z kilku etapów.

Namoczenie wstępne, podczas którego używamy specjalnego roztworu o zwiększonej sile działania. Jego skuteczność uzyskujemy poprzez wzbogacenie bazowego roztworu czyszczącego profesjonalnym odplamiaczem powierzchniowoczynnym.

Naniesienie wzbogaconego środka chemicznego na całość czyszczonej powierzchni i pozostawienie na około 10 minut. W tym czasie zachodzi proces odkażania środowiska - neutralizowane są bakterie i roztocza oraz niwelowane przykre zapachy.

Szorowanie najsilniej zabrudzonych miejsc miękką, nylonową szczotką.

Pranie zasadnicze - za pomocą głowicy piorącej wtryskujemy wzbogacony środek chemiczny, płuczemy i odsysamy wodę wraz z zabrudzeniami.

Doczyszczanie niezbędne w przypadku wyjątkowo uporczywych zabrudzeń. Stosujemy odplamiacze podawane punktowo bezpośrednio na plamy. Używamy środków o różnym PH, aż do uzyskania najlepszego efektu.

Płukanie czyszczonej powierzchni płynem do płukania lub płynem antyalergicznym, dokładnie usuwające pozostałości środków chemicznych. Na zakończenie nadajemy też włóknom odpowiednią puszystość, dzięki czemu nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu.


Powrót do strony głównej
Pranie antyalergiczne

W naszej ofecie znajduje się także specjalne pranie z myślą o alergikach
Dojazd gratis

Na terenie całej Warszawy dojazd do naszych Klientów realizujemy GRATIS!
Dbamy o ekologię

Środki chemiczne, których używamy realizując nasze usługi są przyjazne dla środowiska
Porada techniczna

Służymy radą i pomocą techniczną w zakresie oferowanych przez nas usług

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 513 503 315

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Opinie klientów

Po zalaniu kanapy byłam już niemal pogodzona z myślą o konieczności zakupu nowej. Plama nie była duża, ale w widocznym miejscu i usunięcie jej domowymi metodami okazało się praktycznie niemożliwe. Nie podziałał też żaden z wielu cudownych sposobów, o których przeczytałam w Internecie. Jak się okazało, wystarczyło oddać kanapę w ręce profesjonalistów z Czyścioszka. Polecam wszystkim.
--------
Michalina, Pruszków

Gorąco polecam. Pranie wykonane fachowo, widać, że znają się na tym, co robią. Krótko mówiąc dywan i fotel znów wyglądają jak nowe. Duży plus za elastyczne godziny pracy. Bywam w domu praktycznie tylko wieczorami i nie było żadnego problemu z wykonaniem usługi.
--------
Robert, Warszawa

Szybko, solidnie i w sympatycznej atmosferze. Korzystam regularnie i polecam każdemu, kto chce pozbyć się plam, roztoczy i zarazków lub po prostu raz na jakiś czas odświeżyć swoje mebelki. Nie ma mowy, żeby osiągnąć taki efekt domowymi metodami.
--------
Weronika, Warszawa

Pełen profesjonalizm. Świetnie wyczyścili moją kanapę z alcantary, za którą zupełnie nie wiedziałam jak się zabrać. Co więcej, bez dodatkowych kosztów doradzili, jak ją pielęgnować i utrzymywać w dobrym stanie.
--------
Ania, Wesoła

Moja córcia poplamiła dywan obiadkiem. Myślałam, że już nigdy nie zmyje plam. Na szczęście pan z Czyścioszka pomógł usunąć zabrudzenia. Obsługa miła i bardzo punktualna. Polecam.
--------
Edyta, Konstancin-Jeziorna