Pranie wykładzin Warszawa

Pranie dywanów Warszawa

Profesjonalne pranie wykładzin

Nowoczese i bezpieczne metody


Pranie wykładzin i dywanów

Indywidualne podejście, pełne zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie - to właśnie te cechy pozwalają nam szybko i skutecznie wyczyścić zabrudzenia na Twoim dywanie czy wykładzinie. W ciągu kilku chwil sprawimy, że odzyskają przyjemny zapach, puszystość oraz oryginalne kolory.

Pranie wykładzin Warszawa

Wykonywane przez nas pranie wykładzin Warszawa pozostawia nie tylko miły dla oka efekt. Z ogromną skutecznością neutralizujemy także roztocza i alergeny, dla których dywany oraz wykładziny stanowią naturalne środowisko rozwoju. Regularne, powtarzane raz na kilka miesięcy pranie antyalergiczne zapewnia doskonałe rezultaty. Jest szczególnie istotne wszędzie tam, gdzie na co dzień przebywają małe dzieci i niemowlęta oraz osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie lub astmę.

Pranie dywanów Warszawa

Plamy i zabrudzenia usuwamy sprawdzoną metodą ekstrakcyjną, rekomendowaną przez zdecydowaną większość producentów wykładzin i dywanów. Jest to pranie wykładzin "na mokro", które charakteryzują bardzo wysoka skuteczność czyszczenia nawet silnie zabrudzonych powierzchni oraz ochrona materiału przed ponownym zaplamieniem. Pranie wykładzin ekstrakcyjne zapewnia dokładne wypłukanie rozpuszczonego brudu, a dzięki wykorzystaniu środków niskopieniących nie pozostawia na czyszczonej powierzchni żadnych przebarwień czy osadów. Podczas usuwania zabrudzeń nie występuje także ryzyko osłabienia lub zniszczenia struktury materiału.

Ekstrakcyjne pranie dywanów i wykładzin składa się z kilku etapów:

Dokładne odkurzenie powierzchni i usunięcie zabrudzeń, np. tłustych plam, piachu, kurzu czy sierści.

Naniesienie na dywan lub wykładzinę roztworu środka czyszczącego - pod ciśnieniem, za pomocą specjalnej dyszy ekstrakcyjnej.

Rozpuszczenie brudu poprzez wnikanie środka czyszczącego w powierzchnię wykładziny lub dywanu - trwa to od kilku do kilkunastu minut, w zależności od rodzaju materiału i stopnia zabrudzenia.

Odessanie wody i środka czyszczącego wraz z rozpuszczonym brudem.

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnych odkurzaczy renomowanej firmy Karcher - wiodącego dostawcy urządzeń i systemów czyszczących. Stosujemy też najlepsze preparaty chemiczne, które są bezpieczne dla zwierząt, alergików i środowiska naturalnego.

Rozpoczynając realizację każdego zlecenia dbamy o dokładne rozpoznanie rodzaju i grubości włókna. Dlatego - zależnie od sytuacji - pranie wykładziny Warszawa odbywa się z zastosowaniem specjalistycznych ssawek o różnych szerokościach. Dodatkowym atutem stosowanej przez nas technologii jest szybki proces schnięcia czyszczonych powierzchni, które są gotowe do użytku już w ciągu kilku godzin po wykonaniu zlecenia.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

W trakcie naszej ponad dziesięcioletniej działalności wyczyściliśmy setki dywanów i wykładzin, realizując zlecenia na potrzeby osób prywatnych, firm i instytucji. Zapewniamy przystępne ceny oraz bezpłatny dojazd na terenie Warszawy. Obecnie rozszerzamy działalnoœć o Pranie wykładzin Wilanów

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług oraz cennikiem.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń teraz, chętnie na nie odpowiemy.


Powrót do strony głównej
Pranie antyalergiczne

W naszej ofecie znajduje się także specjalne pranie z myślą o alergikach
Dojazd gratis

Na terenie całej Warszawy dojazd do naszych Klientów realizujemy GRATIS!
Dbamy o ekologię

Środki chemiczne, których używamy realizując nasze usługi są przyjazne dla środowiska
Porada techniczna

Służymy radą i pomocą techniczną w zakresie oferowanych przez nas usług

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 513 503 315

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Opinie klientów

Po zalaniu kanapy byłam już niemal pogodzona z myślą o konieczności zakupu nowej. Plama nie była duża, ale w widocznym miejscu i usunięcie jej domowymi metodami okazało się praktycznie niemożliwe. Nie podziałał też żaden z wielu cudownych sposobów, o których przeczytałam w Internecie. Jak się okazało, wystarczyło oddać kanapę w ręce profesjonalistów z Czyścioszka. Polecam wszystkim.
--------
Michalina, Pruszków

Gorąco polecam. Pranie wykonane fachowo, widać, że znają się na tym, co robią. Krótko mówiąc dywan i fotel znów wyglądają jak nowe. Duży plus za elastyczne godziny pracy. Bywam w domu praktycznie tylko wieczorami i nie było żadnego problemu z wykonaniem usługi.
--------
Robert, Warszawa

Szybko, solidnie i w sympatycznej atmosferze. Korzystam regularnie i polecam każdemu, kto chce pozbyć się plam, roztoczy i zarazków lub po prostu raz na jakiś czas odświeżyć swoje mebelki. Nie ma mowy, żeby osiągnąć taki efekt domowymi metodami.
--------
Weronika, Warszawa

Pełen profesjonalizm. Świetnie wyczyścili moją kanapę z alcantary, za którą zupełnie nie wiedziałam jak się zabrać. Co więcej, bez dodatkowych kosztów doradzili, jak ją pielęgnować i utrzymywać w dobrym stanie.
--------
Ania, Wesoła

Moja córcia poplamiła dywan obiadkiem. Myślałam, że już nigdy nie zmyje plam. Na szczęście pan z Czyścioszka pomógł usunąć zabrudzenia. Obsługa miła i bardzo punktualna. Polecam.
--------
Edyta, Konstancin-Jeziorna