Profesjonalne pranie kanap Warszawa

Czyszczenie kanap Warszawa

Pranie kanapy Wilanów

Pranie kanapy Wawer


Pranie tapicerki meblowej

Utrzymanie czystości tapicerki na naszych meblach nie jest łatwym zadaniem. Z uwagi na intensywną eksploatację przedmioty takie jak materace, kanapy, fotele, pufy, krzesła, wersalki czy narożniki szybko gromadzą rozmaite zabrudzenia i przyciągają nieprzyjemne zapachy. Często stają się też źródłem alergenów i niebezpiecznych dla zdrowia roztoczy. Pozbycie się ich domowymi metodami może okazać się trudne lub nawet zupełnie niemożliwe.

Właśnie dlatego warto skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia. O profesjonalnym czyszczeniu tapicerowanych powierzchni wiemy wszystko, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Stosowane przez nas środki i technologie pozwalają nam dokładnie rozpoznać rodzaj zabrudzenia i usunąć je z ogromną skutecznością. Po wykonanej przez nas pracy Twoja tapicerka znowu będzie czysta i pachnąca.

Zalety profesjonalnego czyszczenia tapicerki meblowej

Podobnie jak w przypadku dywanów i wykładzin, pranie tapicerki meblowej wykonujemy skuteczną metodą ekstrakcyjną. Używamy do tego celu tylko najlepszych preparatów oraz specjalistycznego sprzętu firmy Karcher - światowego lidera w dziedzinie technologii czyszczenia. Dzięki zastosowaniu małej końcówki piorącej jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia nawet z bardzo trudno dostępnych miejsc.Realizacja prania tapicerki meblowej skutkuje:

Usunięciem plam i zabrudzeń
Przywróceniem świeżego, przyjemnego zapachu
Odzyskaniem puszystej struktury włókna
Eliminacją roztoczy i alergenów
Krótkim czasem schnięcia

Skuteczność ekstrakcyjnej metody czyszczenia

Czyszczenie kanap, foteli i innych mebli tapicerowanych wykonujemy również z dodatkowym płukaniem impregnującym, które zapobiega ponownemu zabrudzeniu, a tym samym przedłuża świeżość i trwałość materiału. Gwarantuje to osiągnięcie pożądanego efektu i chroni strukturę czyszczonej powierzchni przed zabrudzeniami.

Pranie tapicerki meblowej wykonujemy aż do osiągnięcia najlepszego efektu. Jednocześnie kładziemy nacisk na to, aby czas schnięcia czyszczonych mebli był jak najkrótszy. Obszar, na którym działamy to przede wszystkim Warszawa i okolice. Zapewniamy przystępne ceny, szybkie terminy realizacji oraz bezpłatny dojazd na miejsce świadczenia usługi.

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia firmy Czyścioszek. Jesteśmy pewni, że dołączysz do stale rosnącego grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług oraz cennikiem.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń teraz, chętnie na nie odpowiemy.


Powrót do strony głównej
Pranie antyalergiczne

W naszej ofecie znajduje się także specjalne pranie z myślą o alergikach
Dojazd gratis

Na terenie całej Warszawy dojazd do naszych Klientów realizujemy GRATIS!
Dbamy o ekologię

Środki chemiczne, których używamy realizuj±c nasze usługi są przyjazne dla środowiska
Porada techniczna

Służymy radą i pomocą techniczną w zakresie oferowanych przez nas usługInformacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 513 503 315

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Opinie klientów

Po zalaniu kanapy byłam już niemal pogodzona z myślą o konieczności zakupu nowej. Plama nie była duża, ale w widocznym miejscu i usunięcie jej domowymi metodami okazało się praktycznie niemożliwe. Nie podziałał też żaden z wielu cudownych sposobów, o których przeczytałam w Internecie. Jak się okazało, wystarczyło oddać kanapę w ręce profesjonalistów z Czyścioszka. Polecam wszystkim.
--------
Michalina, Pruszków

Gorąco polecam. Pranie wykonane fachowo, widać, że znają się na tym, co robią. Krótko mówiąc dywan i fotel znów wyglądają jak nowe. Duży plus za elastyczne godziny pracy. Bywam w domu praktycznie tylko wieczorami i nie było żadnego problemu z wykonaniem usługi.
--------
Robert, Warszawa

Szybko, solidnie i w sympatycznej atmosferze. Korzystam regularnie i polecam każdemu, kto chce pozbyć się plam, roztoczy i zarazków lub po prostu raz na jakiś czas odświeżyć swoje mebelki. Nie ma mowy, żeby osiągnąć taki efekt domowymi metodami.
--------
Weronika, Warszawa

Pełen profesjonalizm. Świetnie wyczyścili moją kanapę z alcantary, za którą zupełnie nie wiedziałam jak się zabrać. Co więcej, bez dodatkowych kosztów doradzili, jak ją pielęgnować i utrzymywać w dobrym stanie.
--------
Ania, Wesoła

Moja córcia poplamiła dywan obiadkiem. Myślałam, że już nigdy nie zmyje plam. Na szczęście Pan z Czyścioszka pomógł usunąć zabrudzenia. Obsługa miła i bardzo punktualna. Polecam.
--------
Edyta, Konstancin-Jeziorna