Profesjonalne pranie tapicerki

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Pranie wykładzin biurowych

Nowoczese i bezpieczne metody


Pranie tapicerki meblowej

Utrzymanie czystości tapicerowanych powierzchni w domach, biurach i samochodach nie jest łatwym zadaniem. Z uwagi na intensywną eksploatację przedmioty takie jak sofy, fotele, pufy, krzesła, wersalki czy narożniki szybko gromadzą rozmaite zabrudzenia i przyciągają nieprzyjemne zapachy. Często stają się też źródłem alergenów i niebezpiecznych dla zdrowia roztoczy. Pozbycie się ich domowymi metodami może okazać się trudne lub nawet zupełnie niemożliwe.

Właśnie dlatego warto skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia. O profesjonalnym czyszczeniu tapicerowanych powierzchni wiemy wszystko, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Stosowane przez nas środki i technologie pozwalają nam dokładnie rozpoznać rodzaj zabrudzenia i usunąć je z ogromną skutecznością. Poza czyszczeniem mebli oferujemy także pranie tapicerki samochodowej. Po wykonanej przez nas pracy Twoje auto będzie czyste, suche i pachnące.

Zalety profesjonalnego czyszczenia tapicerki meblowej

Podobnie jak w przypadku dywanów i wykładzin, pranie tapicerki meblowej i samochodowej wykonujemy skuteczną metodą ekstrakcyjną. Używamy do tego celu tylko najlepszych preparatów oraz specjalistycznego sprzętu firmy Karcher - światowego lidera w dziedzinie technologii czyszczenia. Dzięki zastosowaniu małej końcówki piorącej jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia nawet z bardzo trudno dostępnych miejsc.

Realizacja prania tapicerki meblowej i samochodowej skutkuje:

Usunięciem plam i zabrudzeń

Przywróceniem świeżego, przyjemnego zapachu

Odzyskaniem puszystej struktury włókna

Eliminacją roztoczy i alergenów

Krótkim czasem schnięcia

Skuteczność ekstrakcyjnej metody czyszczenia

Czyszczenie kanap, foteli i innych mebli tapicerowanych wykonujemy z płukaniem impregnującym, które zapobiega ponownemu zabrudzeniu, a tym samym przedłuża świeżość i trwałość materiału. Gwarantuje to osiągnięcie pożądanego efektu i chroni strukturę czyszczonej powierzchni przed zabrudzeniami.

Pranie tapicerki meblowej i samochodowej wykonujemy aż do osiągnięcia najlepszego efektu. Jednocześnie kładziemy nacisk na to, aby czas schnięcia czyszczonych mebli był jak najkrótszy. Obszar, na którym działamy to przede wszystkim Warszawa i okolice. Zapewniamy przystępne ceny, szybkie terminy realizacji oraz bezpłatny dojazd na miejsce świadczenia usługi.

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia firmy Czyścioszek. Jesteśmy pewni, że dołączysz do stale rosnącego grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług oraz cennikiem.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń teraz, chętnie na nie odpowiemy.


Powrót do strony głównej




Pranie antyalergiczne

W naszej ofecie znajduje się także specjalne pranie z myślą o alergikach




Dojazd gratis

Na terenie całej Warszawy dojazd do naszych Klientów realizujemy GRATIS!




Dbamy o ekologię

Środki chemiczne, których używamy realizując nasze usługi są przyjazne dla środowiska




Porada techniczna

Służymy radą i pomocą techniczną w zakresie oferowanych przez nas usług

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 513 503 315

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Opinie klientów

Po zalaniu kanapy byłam już niemal pogodzona z myślą o konieczności zakupu nowej. Plama nie była duża, ale w widocznym miejscu i usunięcie jej domowymi metodami okazało się praktycznie niemożliwe. Nie podziałał też żaden z wielu cudownych sposobów, o których przeczytałam w Internecie. Jak się okazało, wystarczyło oddać kanapę w ręce profesjonalistów z Czyścioszka. Polecam wszystkim.
--------
Michalina, Pruszków

Gorąco polecam. Pranie wykonane fachowo, widać, że znają się na tym, co robią. Krótko mówiąc dywan i fotel znów wyglądają jak nowe. Duży plus za elastyczne godziny pracy. Bywam w domu praktycznie tylko wieczorami i nie było żadnego problemu z wykonaniem usługi.
--------
Robert, Warszawa

Szybko, solidnie i w sympatycznej atmosferze. Korzystam regularnie i polecam każdemu, kto chce pozbyć się plam, roztoczy i zarazków lub po prostu raz na jakiś czas odświeżyć swoje mebelki. Nie ma mowy, żeby osiągnąć taki efekt domowymi metodami.
--------
Weronika, Warszawa

Pełen profesjonalizm. Świetnie wyczyścili moją kanapę z alcantary, za którą zupełnie nie wiedziałam jak się zabrać. Co więcej, bez dodatkowych kosztów doradzili, jak ją pielęgnować i utrzymywać w dobrym stanie.
--------
Ania, Wesoła

Moja córcia poplamiła dywan obiadkiem. Myślałam, że już nigdy nie zmyje plam. Na szczęście pan z Czyścioszka pomógł usunąć zabrudzenia. Obsługa miła i bardzo punktualna. Polecam.
--------
Edyta, Konstancin-Jeziorna