Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje


Ważne informacje

Opierając się o zasadę partnerstwa i dbając o przyjazną atmosferę pracy stawiamy zawsze na dialog. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz informacji na temat naszych usług — jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze staramy się kompleksowo odpowiedzieć na wszystkie pytania, indywidualnie dostosowując ilość poświęconego na rozmowę czasu do potrzeb klienta. Podczas uzgadniania szczegółów przybliżamy przebieg naszej usługi oraz informujemy jakich środków chemicznych użyjemy dla osiągnięcia najlepszego efektu. Jeśli masz pytania - zachęcamy do ich zadawania.

Co nas wyróżnia

Punktualność i terminowość. Czyścioszek słynie ze swojej punktualności! Choćby się waliło i paliło, to jesteśmy pod umówionym adresem - w punkt, o uzgodnionej godzinie. Nie lubimy się spóźniać. Jeśli już przydarzy nam się sytuacja losowa — zawsze możliwie najszybciej dzwonimy i informujemy o ewentualnych przesunięciach. Wszystko po to, aby oszczędzić Ci nerwów 😊

Zabezpieczamy podłogę. Zawsze mamy ze sobą dedykowane ręczniki, którymi zabezpieczamy podłogę podczas prania. Jeśli przestrzeń i wielkość mebla na to pozwala, to na życzenie klienta rozkładamy grubą folię pod prane meble i dywany.

Bezpieczne środki chemiczne. Używamy bezpiecznych i sprawdzonych środków chemicznych renomowanych firm. Po każdym praniu, dla całkowitej pewności, płuczemy tapicerkę płynem do płukania tkanin lub płynem antyalergicznym, aby usunąć resztki środków chemicznych z Twoich ulubionych mebli, dywanów i wykładzin.

Profesjonalny sprzęt. Używam profesjonalnego sprzętu firmy Karcher. Systematycznie serwisujemy nasze urządzenia, dzięki czemu nasze usługi przebiegają sprawnie i bez opóźnień.


Powrót do strony głównej
Pranie antyalergiczne

W naszej ofecie znajduje się także specjalne pranie z myślą o alergikach
Dojazd gratis

Na terenie całej Warszawy dojazd do naszych Klientów realizujemy GRATIS!
Dbamy o ekologię

Środki chemiczne, których używamy realizując nasze usługi są przyjazne dla środowiska
Porada techniczna

Służymy radą i pomocą techniczną w zakresie oferowanych przez nas usługInformacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 513 503 315

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Opinie klientów

Po zalaniu kanapy byłam już niemal pogodzona z myślą o konieczności zakupu nowej. Plama nie była duża, ale w widocznym miejscu i usunięcie jej domowymi metodami okazało się praktycznie niemożliwe. Nie podziałał też żaden z wielu cudownych sposobów, o których przeczytałam w Internecie. Jak się okazało, wystarczyło oddać kanapę w ręce profesjonalistów z Czyścioszka. Polecam wszystkim.
--------
Michalina, Pruszków

Gorąco polecam. Pranie wykonane fachowo, widać, że znają się na tym, co robią. Krótko mówiąc dywan i fotel znów wyglądają jak nowe. Duży plus za elastyczne godziny pracy. Bywam w domu praktycznie tylko wieczorami i nie było żadnego problemu z wykonaniem usługi.
--------
Robert, Warszawa

Szybko, solidnie i w sympatycznej atmosferze. Korzystam regularnie i polecam każdemu, kto chce pozbyć się plam, roztoczy i zarazków lub po prostu raz na jakiś czas odświeżyć swoje mebelki. Nie ma mowy, żeby osiągnąć taki efekt domowymi metodami.
--------
Weronika, Warszawa

Pełen profesjonalizm. Świetnie wyczyścili moją kanapę z alcantary, za którą zupełnie nie wiedziałam jak się zabrać. Co więcej, bez dodatkowych kosztów doradzili, jak ją pielęgnować i utrzymywać w dobrym stanie.
--------
Ania, Wesoła

Moja córcia poplamiła dywan obiadkiem. Myślałam, że już nigdy nie zmyje plam. Na szczęście pan z Czyścioszka pomógł usunąć zabrudzenia. Obsługa miła i bardzo punktualna. Polecam.
--------
Edyta, Konstancin-Jeziorna